standard-title Raspored nastave i ispita

Raspored nastave i ispita

Raspored polaganja ispita u JANUARSKO-FEBRUARSKOM ispitnom roku akademske 2020/2021 godine

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
KRIVIČNO PRAVO
Prof. dr Velibor Bajičić
18.01.2021.
15.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
UVOD U PRAVO
Prof. dr Siniša Karan
19.01.2021.
09.02.2021.
15,00
15,00
Redovni/
Vanredni
ORGANIZACIJA I NADLEŽNOST POLICIJE
Prof. dr Dragan Gaćeša
26.01.2021.
16.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
INFORMATIKA
Doc. dr Mitja Tanjga
28.01.2021.
18.02.2021.
09,00
09,00
Redovni/
Vanredni
ENGLESKI JEZIK
Mr Čedomir Knežević
27.01.2021.
17.02.2021.
13,00
13,00
Redovni/
Vanredni
OSNOVI BEZBJEDNOSTI I ZAŠTITE
Prof. dr Dragomir Keserović
25.01.2021.
08.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
USTAVNO PRAVO
Prof. dr Siniša Karan
19.01.2021.
09.02.2021.
15,00
15,00
Redovni/
Vanredni
UVOD U MENADŽMENT
Prof. dr Slobodan S. Župljanin
22.01.2021.
12.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
KRIMINOLOGIJA
Prof. dr Ljiljana Komlenović
20.01.2021.
02.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
KRIMINALISTIKA I
Prof. dr Dragan Gaćeša
25.01.2021.
15.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO
Prof. dr Velibor Bajičić
19.01.2021.
17.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
SISTEM BEZBJEDNOSTI EU
Prof. dr Dragomir Keserović
29.01.2021.
19.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
PREKRŠAJNO PRAVO
Prof. dr Siniša Karan
26.01.2021.
18.02.2021.
15,00
15,00
Redovni/
Vanredni
UPRAVNO PRAVO
Prof. dr Milena Simović
22.01.2021.
12.02.2021.
12,00
12,00
Redovni/
Vanredni
OSNOVI  EKONOMIJE
Prof. dr Mirjana Stojanović
28.01.2021.
11.02.2021.
12,00
12,00
Redovni/
Vanredni
KRIMINALISTIKA  II
Prof. dr Dragan Gaćeša
27.01.2021.
10.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
PRIVATNA BEZBJEDNOST
Doc. dr Dragan Radišić
27.01.2021.
10.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
DETEKTIVSKA DJELATNOST
Prof. dr Siniša Đukić
29.01.2021.
19.02.2021.
09,00
09,00
Redovni/
Vanredni
MALOLJETNIČKA DELINKVENCIJA
Prof. dr Ljiljana Komlenović
18.01.2021.
09.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
JAVNA BEZBJEDNOST
Prof. dr Ljiljana Komlenović
19.01.2021.
16.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
BEZBJEDNOSNI MENADŽMENT
Doc. dr Dragan Radišić
22.01.2021.
05.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
PREVENCIJA KRIMINALITETA
Prof. dr Ljiljana Komlenović
21.01.2021.
11.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
ORGANIZOVANI KRIMINALITET I KORUPCIJA
Prof. dr Velibor Bajičić
25.01.2021.
18.02.2021.
09,00
09,00
Redovni/
Vanredni
UPRAVLJANJE VANREDNIM SITUACIJAMA
Prof. dr Žarko Ćulibrk
28.01.2021.
12.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
UPRAVLJANJE LJUDSKIM RESURSIMA
Prof. dr Krstan Borojević
28.01.2021.
11.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
SISTEMI BEZBJEDNOSTI I ZAŠTITE
Prof. dr Dragomir Keserović
25.01.2021.
08.02.2021.
09,00
09,00
Redovni/
Vanredni
PRIVREDNA KRIMINALISTIKA
Prof. dr Velibor Bajičić
22.01.2021.
12.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
TERORIZAM
Prof. dr Žarko Ćulibrk
27.01.2021.
17.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
EKOLOŠKI KRIMINALITET
Prof. dr Dragan Gaćeša
19.01.2021.
03.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
METODOLOGIJA ISTRAŽIVANJA BEZBJEDNOSNIH POJAVA
Doc. dr Mitja Tanjga
21.01.2021.
18.02.2021.
09,00
09,00
Redovni/
Vanredni
KRIZNI MENADŽMENT
Prof. dr Žarko Ćulibrk
29.01.2021.
19.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA
Doc. dr Goran Selak
18.01.2021.
09.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
OBAVJEŠT. SLUŽBE I OBAVJEŠ. RAD
Doc. dr Siniša Đukić
26.01.2021.
19.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
CIVILNA ZAŠTITA I
Doc. dr Dragan Radišić
19.01.2021.
02.02.2021.
12,00
12,00
Redovni/
Vanredni
ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE
Prof. dr Slobodanka Pavlović
27.01.2021.
11.02.2021.
12,00
12,00
Redovni/
Vanredni
ZAŠTITA OD POŽARA I SPASAVANJE
Doc. dr Mladen Dostanić
28.01.2021.
11.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
EKOLOŠKO PRAVO
Prof. dr Zoran Kalinić
22.01.2021.
05.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
PLANIRANJE CIVILNE ZAŠTITE
Doc. dr Dragan Radišić
21.01.2021.
04.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
CIVILNA ZAŠTITA II
Doc. dr Dragan Radišić
18.01.2021.
09.02.2021.
13,00
13,00
Redovni/
Vanredni
KRIZNI MENADŽMENT
Prof. dr Žarko Ćulibrk
29.01.2021.
19.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
BEZBJEDNOSNI MENADŽMENT
Doc. dr Dragan Radišić
22.01.2021.
05.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
METODIKA SUZBIJANJA EKOLOŠKOG KRIMINALITETA
Prof. dr Dragan Gaćeša
19.01.2021.
16.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
UPRAVLJANJE VANREDNIM SITUACIJAMA
Prof. dr Žarko Ćulibrk
28.01.2021.
12.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
PRIRODNE NEPOGODE
Doc. dr Dragan Radišić
29.01.2021.
19.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
FIZIČKO-TEHNIČKO OBEZBJEĐENJE U CZ
Doc. dr Mladen Dostanić
28.01.2021.
11.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
UPRAVLJANJE LJUDSKIM RESURSIMA
Prof. dr Krstan Borojević
28.01.2021.
11.02.2021.
10,00
10,00
Redovni/
Vanredni
SOCIJALNA EKOLOGIJA
Prof. dr Slobodanka Pavlović
18.01.2021.
15.02.2021.
12,30
12,30
Redovni/
Vanredni
ORGANIZACIJA CIVILNE ZAŠTITE
Doc. dr Dragan Radišić
25.01.2021.
08.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
SPASAVANJE OD POPLAVA
Doc. dr Mladen Dostanić
28.01.2021.
11.02.2021.
11,30
11,30
Redovni/
Vanredni
INDUSTRIJSKA BEZBJEDNOST I ZAŠTITA
Prof. dr Žarko Ćulibrk
26.01.2021.
16.02.2021.
11,00
11,00
Redovni/
Vanredni
ODRŽIVO UPRAVLJANJE OTPADOM
Prof. dr Slobodanka Pavlović
18.01.2021.
15.02.2021.
12,00
12,00
Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme
METODOLOGIJA ISTRAŽIVANJA BEZBJEDNOSNIH POJAVA II
Doc. dr Mitja Tanjga
21.01.2021.
18.02.2021.
10,00
10,00
TEORIJA SISTEMA BEZBJEDNOSTI
Prof. dr Dragomir Keserović
27.01.2021.
10.02.2021.
12,00
12,00
ORGANIZOVANI KRIMINALITET
Prof. dr Velibor Bajičić
25.01.2021.
17.02.2021.
11,00
11,00
UPRAVLJANJE PROMJENAMA
Prof. dr Krstan Borojević
28.01.2021.
11.02.2021.
12,00
12,00
SISTEM BEZBJEDNOSTI BiH
Prof. dr Žarko Ćulibrk
Prof. dr Dragomir Keserović
25.01.2021.
08.02.2021.
10,00
10,00
KRIMINALISTIKA  – METODIKA
Prof. dr Dragan Gaćeša
22.01.2021.
19.02.2021.
11,00
11,00
STUDIJSKI ISTRAŽIVAČKI RAD
Doc. dr Mitja Tanjga
21.01.2021.
18.02.2021.
10,00
10,00
BEZBJEDNOSNI MENADŽMENT
Prof. dr Slobodan S. Župljanin
26.01.2021.
16.02.2021.
10,00
10,00

Raspored nastave u ZIMSKOM semestru akademske 2020/21 godine

PREDMET NASTAVNIK
SARADNIK
DAN, ČAS I OBLIK IZVOĐENJA  NASTAVE
PON UTO SRI ČET PET SUB
KRIVIČNO PRAVO Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
9,00 – 13,45
P+V
 
UVOD U PRAVO Prof. dr Zoran Kalinić
Prof. dr Siniša Karan
ma Slobodanka Kršić
8,30-13,30
P+V
 
ORGANIZACIJA I NADLEŽNOST POLICIJE Prof. dr Dragan Gaćeša
ma Duška Zorić
8,30-13,30
P+V
 
INFORMATIKA Doc. dr Mladen Bubonjić
Doc. dr Mitja Tanjga
      8,30-12,30
P+V
   

PREDMET NASTAVNIK
SARADNIK
DAN, ČAS I OBLIK IZVOĐENJA  NASTAVE
PON UTO SRI ČET PET SUB
KRIMINALISTIKA I  Prof. dr Dragan Gaćeša
ma Željko Zorić
09,00 – 11,00 P 12,00 – 13,45 V
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
09,00 – 11,45
P
09,00 – 10,45 V
PREKRŠAJNO PRAVO Prof. dr Siniša Karan
ma Slobodanka Kršić
09,00 –
13,00
P+V
SISTEM BEZBJEDNOSTI EU Prof. dr Dragomir Keserović
ma Duška Zorić
11,15 – 13,00
V
09,00 – 10,45
P

PREDMET NASTAVNIK
SARADNIK
DAN, ČAS I OBLIK IZVOĐENJA  NASTAVE
PON UTO SRI ČET PET SUB
PRIVATNA BEZBJEDNOST Doc. dr Dragan Radišić
ma Duška Zorić
8,30 – 14,15
P+V
DETEKTIVSKA DJELATNOST Prof. dr Siniša Đukić 11,00 – 12,45
V
8,30 – 11,15
P
MALOLJETNIČKA DELINKVENCIJA Prof. dr Ljiljana Komlenović
mа Željko Zorić
8,30 –
13,15
P+V
JAVNA BEZBJEDNOST Prof. dr Ljiljana Komlenović
ma Duška Zorić
8,30 – 12,15
P+V

PREDMET NASTAVNIK
SARADNIK
DAN, ČAS I OBLIK IZVOĐENJA  NASTAVE
PON UTO SRI ČET PET SUB
CIVILNA ZAŠTITA  I Doc. dr Dragan Radišić 12,30-16,15
P+V
ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE Prof. dr Slobodanka Pavlović 12,15-16,00
P+V
ZAŠTITA OD POŽARA I SPASAVANJE Doc. dr Mladen Dostanić 13,00 –16,45
P+V
EKOLOŠKO PRAVO Doc. dr Zoran Kalinić 8,30-12,15
P+V
PLANIRANJE CIVILNE ZAŠTITE Doc. dr Dragan Radišić 12,00-15,30
P+V

PREDMET NASTAVNIK
SARADNIK
DAN, ČAS I OBLIK IZVOĐENJA  NASTAVE
PON UTO SRI ČET PET SUB
UPRAVLJANJE LJUDSKIM RESURSIMA Prof. dr Krstan Borojević 09,00 – 13,45
P+V
SISTEMI BEZBJEDNOSTI I ZAŠTITE Prof. dr Žarko Ćulibrk
Prof. dr Dragomir Keserović
ma Duška Zorić
09,00 – 11,45
P
09,00 – 10,45V
PRIVREDNA KRIMINALISTIKA Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
11,00 – 12,45
V
09,00 – 11,45
P
TERORIZAM Prof. dr Žarko Ćulibrk
ma Željko Zorić
09,00 – 12,45
P+V

PREDMET NASTAVNIK
SARADNIK
DAN, ČAS I OBLIK IZVOĐENJA NASTAVE
PON UTO SRI ČET PET SUB
PRIRODNE NEPOGODE Doc. dr Dragan Radišić 13,00-16,45
P+V
FIZIČKO-TEHNIČKO OBEZBJEĐENJE U CZ Doc. dr Mladen Dostanić 12,00-15,45
P+V
UPRAVLJANJE LJUDSKIM RESURSIMA Prof. dr Krstan Borojević 09,00 – 13,45
P+V
SOCIJALNA EKOLOGIJA Prof. dr Slobodanka Pavlović 16,00-19,45
P+V

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
METODOLOGIJA ISTRAŽIVANJA BEZBJEDNOSNIH POJAVA II Doc. dr Mitja Tanjga 19.11.
26.11.           15,00 – 17,45
03.12.
24.12.
UČIONA 3.
TEORIJA SISTEMA BEZBJEDNOSTI Prof. dr Dragomir Keserović
Prof. dr Žarko Ćulibrk
13.11.
20.11.            15,00-17,45
04.12.
25.12.
UČIONA 3.
ORGANIZOVANI KRIMINALITET Prof. dr Velibor Bajičić 23.11.
30.11.
21.12.           15,00-17,45
28.12.
UČIONA 3.
KRIMINALISTIKA METODIKA Prof. dr Dragan Gaćeša 17.11.
24.11            15,00-17,45
08.12.
29.12.
UČIONA 3.

Raspored nastave za VANREDNE STUDENTE u zimskom semestru akademske 2020/21 godine

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
KRIVIČNO PRAVO Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
31.10.
28.11.   10,25 –
12.12.   11,35
11.01.
AMFITEATAR
UVOD U PRAVO Prof. dr Siniša Karan
ma Slobodanka Kršić
30.10.
27.11.   15,00 –
11.12.   16,10
12.01.
AMFITEATAR
ORGANIZACIJA I NADLEŽNOST POLICIJE Prof. dr Dragan Gaćeša
ma Duška Zorić
31.10.
28.11.   08,30 –
12.12.   09,40
11.01.
AMFITEATAR
INFORMATIKA Doc. dr Mitja Tanjga 30.10.
27.11.   16,55 –
11.12.   18,05
12.01.
AMFITEATAR

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
 
PREKRŠAJNO PRAVO
Prof. dr Siniša Karan
ma Slobodanka Kršić
30.10.
27.11.          16,55 –
11.12.          18,05
12.01.
  UČIONA 1.
 
KRIMINALISTIKA I
Prof. dr Dragan Gaćeša
ma Željko Zorić
30.10.
27.11.          15,00–
11.12.          16,10
12.01.
 UČIONA 1.
 
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO
Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
31.10.
28.11.         08,30 –
12.12.         09,40
11.01.
 UČIONA 1.
 
SISTEM BEZBJEDNOSTI EU
Prof. dr Dragomir Keserović
ma Duška Zorić
31.10.
28.11.          10,25 –
12.12.          11,35
11.01.
 UČIONA 1.

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
 
PRIVATNA BEZBJEDNOST
Doc. dr Dragan Radišić 30.10.
27.11.             15,00 –
11.12.            16,10
11.01.
UČIONA 2.
 
DETEKTIVSKA DJELATNOST
Prof. dr Siniša Đukić
ma Duška Zorić
31.10.
28.11.             08,30 –
12.12.            09,40
12.01.
 UČIONA 2.
MALOLJETNIČKA DELINKVENCIJA Prof. dr Ljiljana Komlenović
ma Željko Zorić
31.10.
28.11.             10,25 –
12.12.            11,35
12.01.
 UČIONA 2.
JAVNA BEZBJEDNOST Prof. dr Ljiljana Komlenović
ma Duška Zorić
30.10.
27.11.             16,55 –
11.12.              18,05
11.01.
 UČIONA 2.

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
UPRAVLJANJE LJUDSKIM RESURSIMA Prof. dr Krstan Borojević 31.10.
28.11.          10,25 –
12.12.          11,35
12.01.
UČIONA 3.
SISTEMI BEZBJEDNOSTI I ZAŠTITE Prof. dr Dragomir Keserović
ma Duška Zorić
30.10.
27.11.         15,00 –
11.12.         16,10
11.01.
UČIONA 3.
PRIVREDNA KRIMINALISTIKA Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
30.10.
27.11.          16,55 –
11.12.          18,05
11.01.
UČIONA 3.
TERORIZAM Prof. dr Žarko Ćulibrk
ma Željko Zorić
31.10.
28.11.         08,30 –
12.12.         09,40
12.01.
UČIONA 3.

RASPORED TERMINA za konsultacije

Prof. dr Dragomir Keserović
Ponedeljak 12:00-13:00 časova
Srijeda 11:00-12:00 časova
Prof. dr Slobodan S. Župljanin
Ponedeljak 11:00-13:00 časova
Prof. dr Siniša Karan
Utorak 15:00-16:00 časova
Prof. dr Dragan Gaćeša
Ponedeljak 12:00-13:00 časova
četvrtak 12:00-13:00 časova
Prof. dr Žarko Ćulibrk
Ponedeljak 8:00-9:00 časova
Srijeda 9:00-10:00 časova
Prof. dr Krstan Borojević
Četvrtak 12:00-13.00 časova
Prof. dr Velibor Bajičić
Ponedeljak 11:45-12:45 časova
Prof. dr Milena Simović
Petak 11:45-12:45 časova
Doc. dr Dragan Radišić
Utorak 12:00-13:00 časova
Srijeda 12:00-13:00 časova
Doc. dr Siniša Đukić
Utorak 11:45-12:45 časova
Doc. dr Ljiljana Komlenović
Utorak 12:00-13:00 časova
Četvrtak 12:00-13:00 časova
Doc. dr Mitja Tanjga
Četvrtak 12:30-13:30 časova
Doc. dr Mladen Dostanić
Četvrtak 13:00-14:00 časova
Doc. dr Goran Selak
Utorak 11:45-12:45
prof. Milena Mićić
Srijeda 13:15-14:15 časova