standard-title Raspored nastave i ispita

Raspored nastave i ispita

Raspored

polaganja DIFERENCIJALNIH ispita u decembarskom ispitnom roku

akademske 2019/2020 godine

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
ORGANIZACIJA I NADLEŽNOST POLICIJE
Prof. dr Dragan Gaćeša
09.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
OSNOVI BEZBJEDNOSTI I ZAŠTITE
Prof. dr Dragomir Keserović
16.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
UVOD U PRAVO
Prof. dr Siniša Karan
10.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
USTAVNO PRAVO
Prof. dr Siniša Karan
10.12.2019. 15:00 Redovni/
Vanredni
KRIVIČNO PRAVO
Prof. dr Velibor Bajičić
17.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
KRIVIČNO-PROCESNO PRAVO
Prof. dr Velibor Bajičić
17.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
UPRAVNO PRAVO
Prof. dr Milena Simović
20.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
PREKRŠAJNO PRAVO
Prof. dr Siniša Karan
10.12.2019. 15:00 Redovni/
Vanredni
KRIMINOLOGIJA
Doc. dr Ljiljana Komlenović
12.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
OSNOVI EKONOMIJE
Prof. dr Mirjana Stojanović
16.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
DETEKTIVSKA DJELATNOST
Doc. dr Siniša Đukić
17.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
MALOLJETNIČKA DELINKVENCIJA
Doc. dr Ljiljana Komlenović
18.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
ORGANIZOVANI KRIMINALITET I KORUPCIJA
Prof. dr Velibor Bajičić
11.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni
PRIVATNA BEZBJEDNOST
Doc. dr Dragan Radišić
12.12.2019. 11:30 Redovni/
Vanredni

Raspored polaganja ispita za APSOLVENTE u decembarskom ispitnom roku akademske 2019/2020 godine

Naziv predmeta datum vrijeme napomena
UPRAVLJANJE LJUDSKIM RESURSIMA
Prof. dr Krstan Borojević
12.12.2019. 11,30 Redovni/
Vanredni
SISTEMI BEZBJEDNOSTI I ZAŠTITE
Prof. dr Dragomir Keserović
09.12.2019. 11,30 Redovni/
Vanredni
PRIVREDNA KRIMINALISTIKA
Prof. dr Velibor Bajičić
11.12.2019. 11,30 Redovni/
Vanredni
TERORIZAM
Prof. dr Žarko Ćulibrk
13.12.2019. 13,00 Redovni/
Vanredni
EKOLOŠKI KRIMINALITET
Prof. dr Dragan Gaćeša
16.12.2019. 12,00 Redovni/
Vanredni
METODOLOGIJA ISTRAŽIVANJA BEZBJEDNOSNIH POJAVA I
Doc. dr Mitja Tanjga
12.12.2019. 11,30 Redovni/
Vanredni
KRIZNI MENADŽMENT
Prof. dr Žarko Ćulibrk
18.12.2019. 13,00 Redovni/
Vanredni
IZVRŠENJE KRIVIČNIH SANKCIJA
Doc. dr Goran Selak
10.12.2019. 12,00 Redovni/
Vanredni
OBAVJEŠTAJNE SLUŽBE I OBAVJEŠTAJNI RAD
Doc. dr Siniša Đukić
17.12.2019. 11,30 Redovni/
Vanredni

Raspored nastave za VANREDNE STUDENTE u zimskom semestru školske 2019/20 godine

 

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
KRIVIČNO PRAVO Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
26.10.
30.11.   11,30 –
28.12.   14,15
11.01.
AMFITEATAR
UVOD U PRAVO Prof. dr Siniša Karan
ma Slobodanka Kršić
25.10.
29.11.   15,00 –
27.12.   17,45
10.01.
AMFITEATAR
ORGANIZACIJA I NADLEŽNOST POLICIJE Prof. dr Dragan Gaćeša
ma Duška Zorić
26.10.
30.11.   08,30 –
28.12.   11,15
11.01.
AMFITEATAR
INFORMATIKA Doc. dr Mitja Tanjga 25.10.
29.11.   18,00 –
27.12.   19,45
10.01.
AMFITEATAR

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
PREKRŠAJNO PRAVO Prof. dr Siniša Karan
ma Slobodanka Kršić
25.10.
29.11.          18,00 –
27.12.          19,45
10.01.
UČIONA 1.
KRIMINALISTIKA I Prof. dr Dragan Gaćeša
ma Željko Zorić
25.10.
29.11.          15,00–
27.12.          17,45
10.01.
UČIONA 1.
KRIVIČNO PROCESNO PRAVO Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
26.10.
30.11.         08,30 –
28.12.         11,15
11.01.
UČIONA 1.
SISTEM BEZBJEDNOSTI EU Prof. dr Dragomir Keserović
ma Duška Zorić
26.10.
30.11.          11,30 –
28.12.          13,15
11.01.
UČIONA 1.

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
PRIVATNA BEZBJEDNOST Doc. dr Dragan Radišić 25.10.
29.11.             15,00 –
27.12.            17,45
10.01.
UČIONA 2.
DETEKTIVSKA DJELATNOST Doc. dr Siniša Đukić
ma Duška Zorić
26.10.
30.11.             08,30 –
28.12.            11,15
11.01.
UČIONA 2.
MALOLJETNIČKA DELINKVENCIJA Doc. dr Ljiljana Komlenović
ma Željko Zorić
26.10.
30.11.             11,30 –
28.12.            14,15
11.01.
UČIONA 2.
JAVNA BEZBJEDNOST Doc. dr Ljiljana Komlenović
ma Duška Zorić
25.10.
29.11.             18,00 –
27.12.             19,45
10.01.
UČIONA 2.

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
UPRAVLJANJE LJUDSKIM RESURSIMA Prof. dr Krstan Borojević
Doc. dr Mladen Dostanić
26.10.
30.11.          10,30 –
28.12.          13,15
11.01.
UČIONA 3.
SISTEMI BEZBJEDNOSTI I ZAŠTITE Prof. dr Dragomir Keserović
ma Duška Zorić
25.10.
29.11.         15,00 –
27.12.         17,45
10.01.
UČIONA 3.
PRIVREDNA KRIMINALISTIKA Prof. dr Velibor Bajičić
ma Eleonora Bobar
25.10.
29.11.          18,00 –
27.12.          19,45
10.01.
UČIONA 3.
TERORIZAM Prof. dr Žarko Ćulibrk
ma Željko Zorić
26.10.
30.11.         08,30 –
28.12.         10,15
11.01.
UČIONA 3.

Raspored nastave za studente DRUGOG CIKLUSA u zimskom

semestru školske 2019/20 godine

PREDMET NASTAVNIK VRIJEME MJESTO
METODOLOGIJA ISTRAŽIVANJA BEZBJEDNOSNIH POJAVA II Doc. dr Mitja Tanjga 08.11.
15.11.          15,00 –
13.12.          17,45
03.01.
UČIONA 3.
TEORIJA SISTEMA BEZBJEDNOSTI Prof. dr Dragomir Keserović 01.11.
22.11.         15,00 –
06.12.         17,45
20.12.
UČIONA 3.
ORGANIZOVANI KRIMINALITET Prof. dr Velibor Bajičić 30.11.
28.12.         11,00 –
04.01.          13,45
11.01.
UČIONA 3.

RASPORED TERMINA za konsultacije

Prof. dr Dragomir Keserović
Ponedeljak 12:00-13:00 časova
Srijeda 11:00-12:00 časova
Prof. dr Slobodan S. Župljanin
Ponedeljak 11:00-13:00 časova
Prof. dr Siniša Karan
Utorak 15:00-16:00 časova
Prof. dr Dragan Gaćeša
Ponedeljak 12:00-13:00 časova
četvrtak 12:00-13:00 časova
Prof. dr Žarko Ćulibrk
Ponedeljak 8:00-9:00 časova
Srijeda 9:00-10:00 časova
Prof. dr Krstan Borojević
Četvrtak 12:00-13.00 časova
Prof. dr Velibor Bajičić
Ponedeljak 11:45-12:45 časova
Prof. dr Milena Simović
Petak 11:45-12:45 časova
Doc. dr Dragan Radišić
Utorak 12:00-13:00 časova
Srijeda 12:00-13:00 časova
Doc. dr Siniša Đukić
Utorak 11:45-12:45 časova
Doc. dr Ljiljana Komlenović
Utorak 12:00-13:00 časova
Četvrtak 12:00-13:00 časova
Doc. dr Mitja Tanjga
Četvrtak 12:30-13:30 časova
Doc. dr Mladen Dostanić
Četvrtak 13:00-14:00 časova
Doc. dr Goran Selak
Utorak 11:45-12:45
prof. Milena Mićić
Srijeda 13:15-14:15 časova